Hea klient,

Meil on väga hea meel, et oled meie kodulehel!

Müüsime oma esimese külmkapi aastal 1991 ning alates sellest ajast oleme pakkunud oma klientidele erinevaid kodumasinaid. Viljandis ja Raplas ulatub meie poodide ajalugu aastasse 1992 ning meie kauplused on ajas kandnud erinevate firmade kaubamärke. Kaubamärki „Tuhat1 Kodumasinat” kanname alates aastast 2002.

Oleme Eesti mõistes väiksem kodumasinate kaupluste kett. Seda enam oleme püüdnud rohkem panustada kohalike klientide heasse teenindamisse, pakkudes lisaks müügile ka erinevaid järelmaksu võimalusi, transporti ja paigaldust. Meie eesmärk on juhtida klientide tähelepanu erinevatele võimalustele, mille hulgast igaüks saab endale sobiva lahenduse välja valida.

Meie tugev külg on suured ja väiksed kodumasinad. Need on kaubagrupid, mida tunneme väga hästi ja kus oleme konkurentsivõimelised üle Eesti. Suudame pakkuda nii üksikute majapidamiste põhiseid lahendusi kui ka komplekstarneid suurtele objektidele. Lisaks müüme ka vähemal määral telereid ja teisi audio-video tooteid.

Meil on hea meel tõdeda, et ikka ja jälle tulevad vanad kliendid meie juurde tagasi. Usume, et see annab tunnistust, et oleme midagi õigesti teinud ja õigel teel. Kui Sa varem pole meie klient olnud, siis saada meile lihtsalt päring või tule kauplusest läbi ja vaata, mida saame Sulle pakkuda. Töötame iga päev selle nimel, et meie kliendid oleksid tulemusega rahul.

Lugupidamisega,

Tuhat1 Kodumasinat

Jälgi meid Facebookis