Kõik enim müüdud tooted

Nõudepesumasin Whirlpool, 15 nõudekomplekti, roostevaba teras

W7FHP43X

• 6th Sense tehnoloogia
• PowerCleanPro
• Viitstart 1-24 h
• Digitaalne mahaloendusnäidik

499,00 €
1-14 tööpäeva
Kogus
Laos

 

Privaatsuspoliitika

  Kojuvedu

Saab tellida kauba kojuvedu ja vana utiliseerimist.

Kirjeldus

6th SENSE tehnoloogia
Eelpesu ei ole vaja. 6th SENSE tehnoloogia tagab laitmatu pesutulemuse ilma eelpesu, leotamise ja käsitsi küürimiseta ning vähendab samas efektiivselt veetarvet ja kulusid.
   
Flex kolmas rest
Kolmas rest sobib suurepäraselt söögiriistade mahutamiseks ning on varustatud libisevate moodulitega, mis võimaldavad hõlpsasti keskmisele restile laadida kõrgemaid esemeid.

PowerClean Pro 
Jõulised veejoad masina pesukambri tagaseinal paiknevatest düüsidest tagavad parima pesutulemuse ka kõige raskema mustuse puhul.
Intelligentsed andurid tuvastavad määrdumisastme ja kohandavad veesurvet vastavalt.

NaturalDry 
Ukse automaatne avanemine programmi lõpus tagab parema ja loomulikuma kuivamise. See süsteem tagab suurema energiatõhususe ja parema kuivatustulemuse.

Uus riiulite süsteem 
Alumise riiuli sujuvamad liigutused tänu kvaliteedi ja disaini olulisele paranemisele, et kasutaja saaks laadida raskeid esemeid riiuli jõudlust kahjustamata.

Auto Mixed tsükkel 
Automaattsükkel, mis sobib segakoormustele, sobib tavaliselt igapäevaseks kasutamiseks.

Extraspace 
Revolutsioon ruumihalduses. Unikaalne ExtraSpace disain võimaldab panna potte ja panne alumisse resti püstiselt, jättes nii piisavalt ruumi veel 10 nõu jaoks. Säästa ruumi, säästa aega.

Eemaldatav ülemine rest
Nõudepesumasina eemaldatav ülemine rest võimaldab tekitada masinasse vajaduse korral lisaruumi ning pesta lihtsalt ka tavatu kujuga esemeid.

Kuni 15 nõudekomplekti
Masinasse mahub tänu kolmandale modulaarsele restile kuni 15 nõudekomplekti. See rest tagab suurepärase paindlikkuse mis tahes nõudekombinatsiooni puhul.

Poole koguse funktsioon 
Ressursitõhus. Säästa ressursse, kui nõudepesumasin on vaid pooleldi täis. Poole koguse funktsioon optimeerib vee- ja energiatarvet, kui pesed mõlemas restis vaid väikest nõudekogust.

Loodussõbralik 
Erakordne kokkuhoid. 6th SENSE EcoFriendly tehnoloogia rakendab intelligentseid andureid pesutsükli pidevaks jälgimiseks ja määrdumisastme tuvastamiseks ning vastavalt sellele ressursside kasutamise kohandamiseks. Naudi laitmatut pesutulemust, säästes samas kuni 50% energiat, vett ja aega (*6th SENSE programmide minimaalse ja maksimaalse ressursitarbe võrdlus.).

Viitstart
Sulle sobivaks kohandatud. Viitstardi funktsioon võimaldab seadistada nõudepesumasina tsükli käivituma Sulle kõige sobivamal ajal, säästes nii aega kui energiat.

Toote üksikasjad
W7FHP43X
3 Tooted

Lisainfo

Paigaldusmeetod
eraldiseisev
Kõrgus
85 cm
Laius
60 cm
Sügavus
59 cm
Värvus
roostevaba teras
Energiakulu
76 kWh/100 tsüklit
Energiaklass
C
Veekulu
9 L/tsükkel
Mahutavus (nõudekomplekti)
15
Programmide arv
10
Programmid
klaasipesu 45°C, kiirpesu, eelpesu, poole koguse pesu, Eco 50°C, hügeeniline, intensiiv 65°C, Isepuhastuse programm, vaikne programm
Funktsioonid
viitstart, soola näidik, loputusaine näidik, automaatne ukse avamine, 6TH Sense Tehnoloogia
Müratase
43 dB
Displei
Jah
Sahtlite arv
3
kuivatustehnoloogia
NaturalDry
eco programmi kestus
210 min.
reguleeritav ülakorv
Jah
Teile võib meeldida ka
Samas kategoorias on veel 16 toodet :
Kommentaarid (0)
Hetkel pole ühtegi ülevaadet

Jälgi meid Facebookis