Kõik enim müüdud tooted

Nõudepesumasin Beko, 15 nõudekomplekti, roostevaba teras

BDFN26530X

• Automaatne ukse avamine

• LED-ekraan 

• Mustuse andur

• Auru/lisapuhastuse funktsioon

• Viitstart: 1/2 - 24:00

409,00 €
1-14 tööpäeva
Kogus
Laos

 

Privaatsuspoliitika

  Kojuvedu

Saab tellida kauba kojuvedu ja vana utiliseerimist.

Kirjeldus

LD

Üheks Beko nõudepesumasinate esinduslikuks ja eesrindlikuks funktsiooniks on tehnoloogia GlassShield, mis arendati välja klaasist nõusid silmas pidades. Seoses nende õrna iseloomuga lõime tehnoloogia, mis kaitseb tõhusalt kõiki klaasnõusid ja pikendab 20-kordselt nende eluiga. Piisab pöördnupu GlassShield seadistamisest koduse vee kareduse järgi ja nõudepesumasin kohandab selle iga kord parimate nõudepesutulemuste saavutamiseks. 

GlassShield
HygieneShield™

HYGIENESHIELD™

HygieneShieldi tehnoloogiaga Beko seadmed hävitavad desinfitseerimisprogrammi käigus üle 99% viirustest ja bakteritest. Need seadmed on inspireeritud looduse puhastavast jõust – päikesest ja kuumaveeallikatest. Nendega saate olla kindel, et igapäevased tooted, nagu pakendatud toit, leib või riided, on ohutud ja hügieenilised.

KOLMAS KORV

Sellel Beko nõudepesumasinal on täiendav kolmas söögiriistade korv, mis säästab ruumi põhikorvides. Sedasi mahub nõudepesumasinasse 11 nõudekomplekti – mis on kuni 45 cm laiuste kodumasinate hulgas parim tulemus.

Kolmas korv
Programm Quick&Shine

PROGRAMM QUICK&SHINE

58-minutiline programm tavapäraselt määrdunud nõude igapäevaseks pesemiseks. Täielik pesutsükkel ilma pikkade programmide standardsamme ohverdamata.

ROOSTEVABAST TERASEST PÕHI

Vastupidavam nõudepesumasin Nõudepesumasina valimisel pöörake tähelepanu sellele, kas sellel on roostevabast terasest põhi nagu sellel mudelil. Erinevalt plastpõhjaga nõudepesumasinast tagab roostevaba teras seadme sees palju pikema tööea ja kõrgema hügieenitaseme. Beko nõudepesumasin tagab, et ebameeldivad lõhnad ei püsi seadme sees ja töö kvaliteet võimaldab seda nautida palju aastaid. 

Roostevabast terasest põhi
SelfDry tehnoloogia

SELFDRY TEHNOLOOGIA

Pesutsükli lõpus avaneb nõudepesumasina uks automaatselt ja nõud kuivadad palju kiiremalt – ilma, et peaksite ise midagi tegema. Tänu sellele lahendusele kasutab nõudepesumasin ka vähem elektrit ja saavutab energiaklassi A +++ / A ++.

SÜSTEEM ACROBAT

Pesumasina ülemise korvi reguleerimise funktsioon (isegi kui see on täis)! Funktsioon on saadaval teatud mudelites.

Süsteem Acrobat
TrayWash

TRAYWASH

Küpsetusahju praepannid on alati rasvased ja määrdunud ning neid on käsitsi või nõudepesumasinas raske pesta, kuna need ei ole käepärased. Just seetõttu on Beko oma nõudepesumasinatesse paigaldanud spetsiaalsed hoidikud, kuhu võib paigutada kuni kolm määrdunud praepanni, mille pesemise võtab enda peale teie nõudepesumasin. Üks mure vähem ja lisaks sellele võite unustada käsitsi raskestipestavad rasvased plekid.

Toote üksikasjad
BDFN26530X
2 Tooted

Lisainfo

Paigaldusmeetod
eraldiseisev
Kõrgus
85 cm
Laius
59 cm
Sügavus
60 cm
Värvus
roostevaba teras
Energiakulu
86 kWh/100 tsüklit
Kaal
48 kg
Energiaklass
D
Veekulu
9 L/tsükkel
Mahutavus (nõudekomplekti)
15
Programmide arv
6
Programmid
autoprogramm, poole koguse pesu, intensiiv 70°C, Eco 50°C, õrnpesu 40°C, Quick & Shine
Funktsioonid
viitstart, soola näidik, loputusaine näidik, automaatne ukse avamine
Lisafunktsioonid
Glassshield, HygieneShield, mustuse andur, veelekke näidik
Müratase
44 dB
Displei
LED
Sahtlite arv
3
pesutsükli kestus 40-60 eco
245 min.
lisapesuprogrammid
Mini 30
Samas kategoorias on veel 16 toodet :

Tootekood: ESM48310SX

Bränd: Electrolux

Nõudepesumasin Electrolux 600 SatelliteClean, 14 nõudekomplekti, roostevaba teras

(0)
AirDryga on kuivatamise tulemus kolm korda parem Uus AirDry tehnoloogia kasutab kuivatamise lõpetamiseks loomulikku õhuvoolu, mis annab suletud uste süsteemidega võrreldes kuni kolm korda parema tulemuse. Uks avaneb natuke enne tsükli lõppu u 10 cm, mis võimaldab õhul masinas ringelda ja saavutada suurepäraste tulemustega kuivatus.
Hind 569,90 €
Vaata lähemalt
Laos
Kommentaarid (0)
Hetkel pole ühtegi ülevaadet

Jälgi meid Facebookis