Kõik enim müüdud tooted

Pesukuivati Bosch Seeria 8, soojuspump, 9 kg, sügavus 61,3 cm

WQB245CBSN

• AutoDry: kuivatab pesu automaatselt nii kuivaks kui soovid.

• Isepuhastuv kondensaator – hoia kondensaator ebemetest puhas ja säilita A+++ energiatõhusus.

• Smart Dry – ühendatud kuivati ja pesumasin soovitavad õiget kuivatusprogrammi.

• Home Connect: nutikalt ühenduvad kodumasinad muudavad igapäevaelu lihtsamaks.

• Iron Assist: aurutöötlus aitab riideid siluda ja vähendab triigitava pesu hulka.

1 099,90 €
1-14 tööpäeva
Kogus
Laos

 

Privaatsuspoliitika

  Kojuvedu

Saab tellida kauba kojuvedu ja vana utiliseerimist.

Kirjeldus

AutoDry
Pane kuivatisse või pesumasin-kuivatisse kuni 10 kg pesu ja AutoDry kuivatab selle täpselt soovitud tasemele – olgu see siis piisavalt kuiv triikimiseks või täiesti kuiv kappi panekuks. Andurid mõõdavad pidevalt temperatuuri ja niiskustaset, et kaitsta Sinu pesu kõrge temperatuuri ja ülekuivatamise eest. Nii saavutad iga kord ideaalse tulemuse.

Soojuspumba ja isepuhastuva kondensaatoriga kuivatid
Soojuspumba ja isepuhastuva kondensaatoriga kuivatid kaitsevad Sinu riideid ja säilitavad kõrge energiatõhususe. Tänu isepuhastuva kondensaatori erilisele tehnoloogiale puhastub kondensaator kuivatusprotsessi jooksul ise kuni neli korda. Tänu sellele püsib tsüklist tsüklisse kõrge energiatõhususe tase. Boschi soojuspumbaga kuivatid on loodud töötama tõhusalt ning kuivatama Sinu riideid täiuslikult, kuid samal ajal õrnalt.

Smart Dry
Pesu jaoks õige kuivatusprogrammi leidmine võib olla keeruline. Smart Dry teeb selle sinu eest ära. Tänu sinu pesumasina ja kuivati vahelisele Wi-Fi ühendusele saavad need omavahel ühenduse luua ja valida olenevalt viimasest pesutsüklist õige kuivatusprogrammi ilma ühegi välise seadme või äpi abita. See on nutikaim viis täiusliku kuivatustulemuse saavutamiseks.

Home Connect
Home Connect äpi kaudu juhitavad Boschi seadmed annavad Sulle täieliku kontrolli, kus iganes Sa ka poleks, ning seda vaid mõne puudutusega. Juhi ja jälgi oma seadet lihtsalt ja mugavalt mobiili kaudu.

Home Connect. Sinu energiatarbimine. Sinu otsus.
Me kõik saame valida oma kodumasinaid, kuid energiatarbimise osas ei pruugi meil alati olla võimalust kaasa rääkida. Kui kasutad oma nutika võrguühenduse või fotogalvaanilise koguja (nt päikesepaneelid) jaoks EEBUS-põhist energiahaldussüsteemi, saad nüüd Home Connect äpi abil valida, millal Sinu kodumasinad peaksid töötama. Seejärel kasutab Sinu energiajuhtimissüsteem kuivati jaoks automaatselt parimat kättesaadavat energiaallikat. Lõpuks ometi on kodumasinad Sinu rohelisele mõtlemisele järele jõudnud.

Home Connect. Vali parim kuivatusprogramm.
Õige kuivatusprogrammi valimine võib olla keeruline, samas kui vale programm võib anda kehvad tulemused. Tänu Easy Start funktsiooniga Home Connect äpile saad katse-eksitusmeetodiga hüvasti jätta ja Sulle soovitatakse alati õiget programmi, ning seda otse Sinu mobiilseadmes. Lihtsalt sisesta äppi kanga omadused ja vali, kui kuiva tulemust soovid. Nii on õige programmi valimine lihtne ja tulemus perfektne. Iga kord.

Home Connect. Sinu kuivati kuulab sinu sõna.
Tänu koostööle Amazon Alexaga* saad nüüd kuivatit ka häälkäsklustega juhtida. Vaata Alexa äpist, kas vastav Home Connecti funktsioon on Sinu riigi ja keele puhul saadaval. Seejärel aktiveeri funktsioon, et Amazon Alexa oma kuivatiga ühendada. *Teenuse kättesaadavus sõltub asukohast.

Iron Assisti programmid
Vähenda triigitava pesu hulka vaid nupuvajutusega. Iron Assist kasutab kuivatatud pesu silumiseks auru ja tänu sellele ei ole vaja mõnda eset üldse triikida. See on suurepärane lahendus jakkidele, triiksärkidele ja isegi ülikondadele.

Poole masinatäie valik
Poole masinatäie valik optimeerib kuivatussätteid (raskust ja kestust) väikeste koguste puhul.

AntiVibration-disain
Uuenduslikud AntiVibration-tehnoloogiaga küljeseinad on spetsiaalse disainiga, et pakkuda rohkem stabiilsust ja vähendada optimaalselt vibratsiooni. Täiustatud isolatsioon reguleerib lisaks mürataset, muutes Boschi kuivatid erakordselt vaikseks, nii et neid saab kasutada isegi rahuliku joogatunni ajal.

Muudetava pöörlemissuunaga trummel
Aitab voodipesu puntrasse minekust trumlis! Boschi voodipesuprogrammiga kuivatid liigutavad pesu tänu suurele muudetava pöörlemissuunaga trumlile mõlemas suunas, et esemed ei läheks omavahel sõlme. Nii saad väikseid ja suuri esemeid koos kuivatada ja saavutad suurepärase tulemuse.

Keskkonnasäästlik gaas
Meie uute soojuspumbaga kuivatite puhul on kasutatud keskkonnahoidlikumat jahutusainet R290. See on kõige keskkonnasäästlikum turul saadaolev looduslik jahutusaine.

SensitiveDrying-süsteem
SensitiveDrying-süsteem kannab Sinu pesu eest täiuslikku hoolt, töödeldes seda igast suunast õrna sooja õhuga. Kaasa aitavad ka trumli pehmed kaarjad labad, mis tagavad, et pesu ei ole kunagi lapikult hunnikus ega saa seega kortsuda. Tulemuseks on õrnalt kuivatatud, mõnusalt pehme ja kohev ning kortsuvaba pesu.

Kuivatusprogramm Quick 40’
Kiire kuivatamine 40 minutiga. Sobib väikesele hulgale sünteetilisest kiust ja õhukesele kangale.

Toote üksikasjad
WQB245CBSN
3 Tooted

Lisainfo

Paigaldusmeetod
eraldiseisev
Kõrgus
84 cm
Laius
59 cm
Sügavus
61 cm
Värvus
valge
Energiakulu
193 kWh/aastas
Kaal
57 kg
Energiaklass
A+++
Maksimaalne kuivatamise kogus
9 kg
Programmid
spordirõivad, kiire kuivatus, segapesu, särgid / pluusid, kuivatamine aja järgi, puuvillane, sünteetika, voodipesu, energiasäästlik
Funktsioonid
sisevalgustus, lapselukk, kahesuunaline trumli liikumine, viitajaga lõpetamine, filtri puhastuse näidik, auruga kortsude vähendamine, Wi-Fi, pesu lisamise võimalus, isepuhastuv kondensaator
Müratase
61 dB
Eriomadused
Smart Dry, programmi lõpus 120 min kortsuvastane tsükkel, kaugkäivitus, pesukoguse soovitus, pööratavad uksehinged, reguleeritav kuivatamistemperatuur, täis paagi näidik
täielik sügavus
65 cm
Valmistatud
Poola
lisapesuprogrammid
kerge hooldus, õrnad esemed, käterätikud
süsteemid
soojuspump-tehnoloogia, Home Connect, AutoDry
Kuivati tüüp
Soojuspump
Kuivatustsükli kestus (min)
195
Samas kategoorias on veel 8 toodet :

Tootekood: DH5S102BW/PL

Bränd: Hisense

Pesukuivati Hisense, 10 kg, sügavus 64 cm

(0)
• Sisseehitatud Wi-Fi • Kortsumisvastane funktsioon  • LED-ekraan  • Personaalsed seadistused kõigile programmidele • Niiskuse jälgimise süsteem • Unikaalne kiudude töötlus IonTech tehnoloogiaga • Kergesti puhastatav filter • Kuivatusaja valik
Hind 629,90 €
Vaata lähemalt
Laos

Tootekood: TR939M4E

Bränd: AEG

Pesukuivati AEG 9000 Seeria, soojuspump, 9 kg, sügavus 63,8 cm

(0)
Ühtlane kuivatamine. Olenemata rõivast. Iga kiud skännitakse ja kaitstakse. Kuivatage enesekindlalt. 9000 AbsoluteCare Plus trummelkuivatid pakuvad ülimat täpsust ja hoolitsust tänu 3DScan tehnoloogiale ja Absolute Care'ile. See loeb esemete sees olevat niiskustaset, tagades isegi kihiliste rõivaste ühtlase kuivatamise. Hoolitsedes selle eest, et riided...
Hind 799,00 €
Vaata lähemalt
Laos

Tootekood: WQG242ABSN

Bränd: Bosch

Pesukuivati Bosch seeria 6, IronAssist, 9 kg, sügavus 61,3 cm

(0)
• EasyClean ja A++ – väga tõhus kuivatamine ja lihtsalt puhastatav kondensaatori filter. • Iron Assist – aurutöötlus aitab riideid siluda ja vähendab triigitava pesu hulka. • AutoDry – saavutab automaatselt täpselt soovitud kuivusastme. • Poole masinatäie valik – optimeerib väikese koguse kuivatamisel seadeid (kogus ja kestus). • AntiVibration-disain –...
Hind 699,00 €
Vaata lähemalt
Laos
Kommentaarid (0)
Hetkel pole ühtegi ülevaadet

Jälgi meid Facebookis